Ak blogujete nejaký ten čas o jedle, nepochybne sa snom väčšiny z nás foodblogerov stane vydať vlastnú kuchársku knihu plných dobrôt, ktoré milujete. Ja som v roku 2016 spojila svoje sily s Maťkou z blogu The story of a cake a tento náš spoločný sen sa nám podarilo naplniť. Dokonca hneď dva krát. ;)
V roku 2016 sme spoločne vytvorili projekt Príbehy z kuchyne. Projekt o jedle, fotografii a hlavne o vášni robiť to, čo vás baví. Zorganizovali sme náš prvý workshop zameraný na fotenie a foodstyling v krásnom prostredí Wiegerovej vily a spoločne pripravili knihu Príbehy z kuchyne, ktorá sa tento rok dočkala svojho pokračovania. :)

Príbehy z kuchyne

70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo

Naša prvá kniha uzrela svetlo sveta v Septembri 2016 a mohli ste v nej nájsť výber našich obľúbených sladkých aj slaných receptov. Pripravili sme do nej viac ako 70 receptov na celý deň, rozdelených do kapitol ako Raňajky, Obed, Dezerty, Večere a Drinky.
A keďže našim spoločným hobby je aj fotografia a celú knihu sme si fotili vo vlastnej réžii, do knihy sme pridali nejaké tie tipy, ako si jedlo odfotiť , tak aby vyzeralo fešne nielen v tvojom domácom albume, ale aby si sa zaňho nemusela hanbiť ani medzi priateľmi. :)

Príbehy z kuchyne 2

viac ako 100 receptov, v ktorých si každý nájde to svoje

Našu druhú knihu sme vydali v Septembri 2017. V novej knihe je viac ako 100 sladkých receptov, naše obľúbené chuťové kombinácie a tentokrát sme zaostrili pozornosť aj na kamošov alergikov. Verzie bez múky, bez laktózy, raw, s ovocím, či so zeleninou, veríme, že si každý nájde medzi našimi dobrotami to svoje.

Takže, či už sa snažíš dostať do formy, trpíš alergiami, presedlal si na nový životný štýl alebo sa chceš len sladkou dobrotou odmeniť, nenecháme ťa v tom… Pretože ruku hore, kto v kútiku duše netúži každý deň po dobrej sladkej odmene.

Kde ju kúpiš?

Keďže naša prvá kniha zmizla z pultov veľmi rýchlo, momentálne si ju môžeš kúpiť už iba vo forme ebooku (pdf) na našej stránke www.pribehyzkuchyne.sk

Kde ju kúpiš?

Našu druhú knihu nájdeš u nás stránke www.pribehyzkuchyne.sk, kde ju dostaneš aj s podpisom, na www.martinus.sk a vo všetkých dobrých kníhkupectvách. :)