Niečo o mne

Volám sa Maťa, ale väčšina ľudí ma pozná ako Piškótu. :) Mám 30 rokov, som blíženka, všade cpem smajlíkov a z výkladu číslo 3 si vyberám cukrovinky Čierny Princ. :) No ale teraz vážne.. Vyštudovala som marketing, ktorému som sa celkom úspešne 9 rokov venovala. Potom prišiel jeden z tých životných zlomov, kedy sa rozhodujete, či vykročiť do neznáma alebo pokračovať v tom, čo vám ide. Vybrala som si krok do neznáma a zostala na voľnej nohe. Bol to pre mňa krok, ktorý som spraviť potrebovala, aby som sa pohla z miesta, spoznala aké to je, keď je všetko len na vás a spoznala viac samú seba. Ale o tom vám napíšem niekedy inokedy viac. Momentálne sa venujem môjmu blogu, foteniu, foodstylingu a všetkému čo príde. :) …a áno, marketing mi tak trochu občas chýba…

Okrem toho milujem čokoládu, nie, vlastne milujem všetko sladké, rada sa učím nové veci, takže keby som potrebovala aspoň tri rezervné životy do zálohy, aby som stihla všetko čo chcem a mám rada úprimných ľudí. :) Rada fotím.. s fotkou som začínala pri portrétoch. Keďže moje nápady boli ťažko uletené a ja som vždy mala strach fotiť s modelkami, učila som sa hlavne na autoportrétoch. A keďže ako pravý blíženec sa neviem dohodnúť ani sama so sebou, skončila som pri jedle, ktorému nemusím nič vysvetlovať a dokonca sa nesťažuje ani keď miesto fotenia z neho ujem.. :)))

Blog sme zakladali spolu s Adel, mojou takmer švagrinkou. :) Zrodil sa doslava v priebehu pár sekúnd, je to taký rýchlokysko, ale zase verím, že napriek tomu vykysol celkom kvalitne. :) Obe sme s Adel blíženky, v preklade šibnuté a akčné a milujeme kuchyňu a samozrejme okrem toho ešte milión iných vecí. Takže Adel jeden deň zrúkla, že založme si blog o varení a ja som ani na sekundu nezaváhala, za deň spravila stránku a blog bol na svete… fungujeme od októbra 2014, no momentálne som už na blog sama. Adel pre vás založila novú stránku Adelicious bakery, kde si môžete objednať nejakú tu fajnú tortičku na vašu oslavu. ;)

Piškota ;)