Čaute, Čaute… :)

Už viete? Asi už áno, oslavujeme rok blogovania, varenia, pečenia pre vás a pre nás tiež, lebo však my sme to všetko požrali koniec koncov.. :))

Taaaaakže, aby sme neboli moc sentimentálne, tak to zhrnieme hneď na začiatku a hlavne stručne a rýchlo. Ďakujeme!!! Za vaše lajky, za vaše komenty, za vaše fotky výtvorov. Proste za to že ste, lebo bez vás by nebolo nás. :)))

No a keď už sme tu ten dlhočizný rok, ktorý si mimochodom dovolil ubehnúť ako voda, tak sme sa rozhodli pravidelne čo to napísať, však nech reč nestojí a nech furt nekukáte na fotky, ale nech si raz za čas niečo od nás aj prečítate. No a čom budeme točiť? Ešte samy nevieme… :D Ale nám niečo napadne, nebojte. Hlavne na vás zhodíme pár tipov a trikov, ako nepodpáliť kuchyňu, alebo možno aj ako čarovať v kuchyni… ;)

Tešíte sa? Lebo my sa tešíme preveľa… :)

No a keď už máme ten vyročník, tak pár štatistík a nieže zaspíte, buďte radi, že sme grafy nevyrobili! :)))

Takže, tu je v skratke, čo sa nám za rok podarilo… :)))

  • Nazbieralo sa vás 3498 milovníkov jedla! Nevieme kde sa tí dvaja trapoši motajú.. mohlo vás byť 3500… takáto neorganizácia… :D
  • Vyprodukovali sme 116 jedál… Takmer 3 jedlá do týždňa, áno pribrali sme.. ale ne ne ne nepovieme koľko… :)))
  • 47 jedál bolo slaných a 69 sladkých…. !!!
  • Post s najviac lajkami a komentami na Facebooku bola Čoko-Jahodová Torta, tátoooo…. :)
  • Za rok sa nám podarilo vyprodukovať AŽ 3 videá…. :D :D :D … polepšíme sa, sľubujeme… :)) Teda ak chcete, chcete? Lebo ak nechcete tak sa nepolepšíme… :P
  • No a trošku sme sa zlepšili vo fotení tých našich výtvorov, však kuknite… ;)

Taaaaakže toľko k nášmu prvému postu, k našemu prvému roku a neleňte a napíšte nám, čo by ste uvítali, aké novoty a taaaak.. nech vieme čo a ako kamoši.. ;)

Ďakujeme!

Vaše Stvory Potvory

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.