Áno, áno.. dnes píšem post za včera.. pretože čo? Už to musíte vedieť naspamäť.. áno nestíham.. :)

Takže v skratke.. včera som ráno schňápala jablko..  odcvičila som si druhý deň 30 minút zamerané na ruky. Strašne som bola nešťastník, že si k tomu už neviem nič prihodiť lebo nemám čas a nestíham.. a úplne som bola mrzutoš.. pretože proste 30 minút mi príde ako nič.. ako mrhanie času.. áaaaaaaano ja viem, že aj to je niečo, ale keď každý deň cvičíte hodinu zrazu tá pol hodina vám príde ako zabitý čas… :))) Čo je na tom podstatné je ale to.. že dnes som sa zobudila s príšernou svalovkou :D Takže ta ničová polhodina predsalen bola na niečo dobrá.. :)

Potom som šla na stretko bonbónové s úžasnou babou, ktorú som spoznala len vďaka workshopu. No a dali sme si stretko v Matyšáku kde nam protekčne bol naservírovaný nehorázne vynikajúci 6 chodový obed.. nebooooooojte take degustačné menu to bolo, mino porcošky.. :)) Ale aj tak som už nevečerala.. :D Vlastne aaano zozrala som dva kusy bezmucnej babovky od Miriam, ktoru som bola fotit. Ta babovka je inaaaaaaaaaaaac total topka.. mozete sa tesit na knihu :)) No apotom som uz len znicena zaparkovala v McCafe na Cafe Late :D Tot moj den..

A dnes dnes sa necvici… lebo co? Lebo nestiham.. proste priority.. som z toho nestastna ale fakt priority hlavne pracovne nepustia.. a teda dnes som to odflakla a pravdepodobne sa uz ani nedonutim.. teda stale je moznost ze vycitky nepustia, prepne mi a o desiatej zacnem cvicit. :) Dam vam vediet ;))

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.