Nie nie neumrela som…furt dýcham, furt niečo robím, dokonca som aj cvičila, dokonca aj jem za troch, len čo? Stále nemám čas a mám pocit, že sa to zhoršuje.. :/

Tak ale pekne poporiadku.. cvičenie prišlo na chvíľu do krízy, tak isto aj moje stravovanie.. keď som v strese, nestíham a nemám jasný režim, všetko ide u mňa do prdky… tak pošlo aj cvičenie aj strava.. Od cvičenia som mala 5 dní prestávku.. plánovana bola presne dva dni, ale vymklo sa to spod kontroly a z dvoch bolo 5.. nevadí.. horšie je, že sa vymklo spod kontroly aj moje jedenie a tak som schálovala už aj šamrólu a kde čo iné, čo radšej ani nebudem rozpisovať.. .ALE predsa jedna vec stojí za zmienku a to zmrzka booože ako sa len volá.. .Ben and Jerrys s kúskami cookies cesta.. konec sveta táto zmrzka…. normálne konkurent k mojej milovanej Hagendas.. :))

No a teraz k cvičeniu.. po piatich dňoch teda že idem ja cvičiť, lebo toto už nemá úroveň.. teda nie toto ale ja nemám úroveň.. a teda, že však na začiatok si dám niečo izy pizy tak som si vybrala 30 minútovú jogu.. Po 10 minútach ma chytilo, že nudaaaaaaaaaaa a ešte k tomu výčitky, že 5 dní som necvičila a lemrím sa tu jak koza.. Tak som si to prepla na 1000 kalóriový workout, ktorý trvá 80 minút.. No a ja som ti vám to zvládla.. normálne nechápem, že kde je problém, lebo ani svalovku nemám.. tak teraz neviem, či som to nejako zle porobila alebo si proste moje svaly a telo oddýchli a išli si svoje.. no a dnes som cvičila zase taký 40 minútový a zase pohodička.. že aj kliky, šicko som vládala.. ne jak predtým, že ruky sa mi trasú po 10tom kliku jak špáratká… :) No tak neviem.. asi platí, že odtááál potááál a treba oddychovať, lebo telo sa unaví a potom si tú pauzu vypýta aj tak a hneď 5 dňovú.. :)

No a ináč je v mojom živote chaos.. rozbehla som naraz niekoľko spoluprác.. čo teda bola chyba, lebo neviem kde mi hlava stojí.. jediné čo viem že stojí je blog.. a z toho mám ďalší stres… :/ A kniha pomerne stojí tiež, čo ma nesmierne štve. Takže sa štartujeme a ideme ju už naozajsky dokončiť. Snaaaaaaaaaď… :)

No a ešte vám sem pricapnem tie workouty moje, nech si pekne zacvičíte aj vy… :)) Tak! Nelemrite :D

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.