Nestíham, nestíham, nestíham.. :(

Nemám to rada.. nemám rada keď sa neviem veciam venovať naplno a chcem.. nemám rada keď mi nejde niečo podľa plánov… nemám rada keď veci nebežia tak, ako by som si to predstavovala.. Dostávam sa vtedy do stavu nespokojnosti sama so sebou.. na druhej strane ..Áno keďže som blíženec mám aj stranu druhú.. zvyčajne tú presne opačnú. Aj v tomto prípade to tak je.. A teda nestíham.. mám toho dosť, ale svojím spôsobom to mám rada.. pripomenulo mi to tie chvíle v práci, keď som bola nadšená z nového projektu.. nadšená, že sa ide niečo diať, že môj TO DO LIST je plný a ja musím ešte toľko vecí spraviť. Vždy som mala z toho pocit zadosťučinenia, pocit akčnosti a preto som mala vždy rada nové výzvy, nové projekty. Vždy som ich najprv ofrflala, vedela to moja prvá top šéfka, vedel to môj druhý top šéf.. poznali ma.. dali mi čas.. dali mi priestor a ja som o dva dni prišla s úsmevom.. Mám rada keď sa tím pozná, keď ľudia vedia o svojich vlastnostiach, ak sa navzájom podržia a motivujú.. :) Keď si môžu spolu sadnúť, povedať si kto čo nestíha a projekty sa znovu rozumne prerozdelia.. Ja nestíham.. nestíham sama a nemám si s kým sadnúť… som na to sama.. mám to rada a nemám to rada.. som blíženec.. a preto sa usmievam.. Momentálne píšem scenár pre video, mám ale otvorené aj texty ku knihe, do toho si zapisujem aké posty chcem spraviť, pritom píšem tento blog a v hlave mi víria myšlienky na piatkové stretnutie. Rozmýšlam kedy upečiem tých 30 žemlí a kedy nakúpim na pondelkový foodstyling, kedy ho vymyslím a … nestíham.. a bolí ma koleno, čo mi nepomáha..

Takže k veci.. nestíham, ale cvičila som.. Bolelo ma koleno, takže som si dala dva dni pauzu, počas ktorej som nepísala ani posty. Dnes som sa rozhodla vyskúšať koleno, ale že pôjdem na to lightovo. Tak som si dala 30 minútové cvičenie, tiež taká 5 dňová výzva. Samozrejme ma vytáčalo, že je to krátke a nejaké ľahké. Tak som si dala ešte iné 10 minútové. No a potom sa mi to nepáčilo ešte viac, lebo to som už rovno mohla cvičiť to hodinové  a zamakať si. Tak som šla na bajk.. ale dala som si 3 kopčeky zmrzky… a to som ja.. a navyše nestíham.. :D

Čo som jedla absolútne nestojí za reč.. Posledné dni som od kolenového zúfalstva zjedla všetky sladkosti sveta. Od zmrzliny, cez čokošku, cez koláč, cez kešu oriešky a vexty.. hrôza a des… :) Mala by som sa znormalizovať, áno viem.. ale nedá sa.. nedá sa… Teda všetko sa dá… ale som lenivá.. :) No sľubujem, ja sa zlepším.. aspoň teda trošku sa dostanem pod kontrolu snáď… ;)

Tak držte palce a ja idem spisovať, čo všetko ma čaká ešte do konca týždňa. ;)

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.