DEPKAAAAAAAAAAAAAAAA…. !!!!

Ráno som sa zobudila.. teda ako každý deň.. nič nové… no a že teda idem cvičiť.. ako každý deň.. zase nič nové…  No ale ono vám tam predsa len niečo nové bolo!! Bolíí ma koleno.. jak hrom! Dala som si aj protizápalový krém a ništ furt bolí.. Ale však ja som mega žena nie? Tak som šla cvičiť…  a teda výsledok? Nie som veru mega žena… :D Koleno bolelo tak, že niektoré cviky som musela vymeniť, ku koncu som si už nevedela ani čupnúť, no a na záver som bola taká nasr..dená, že som sa vyprdla na celý strečing a zaklapla notebook a šla sa osprchovať… :D Strašne ma to frustruje, lebo to bol štvrtý deň a kto ma sledujete viete, že jedno kolečko má dní 5 a teda mi chýba 5ty deň pred prestávkou… :( no nič… chýba nechýba, cvičiť sa zajtra nebude… nebudem riskovať, takže si dávam nútenú prestávku a možno sa zajtra večer pôjdem prejsť… Samozrejme z čistej depresie som si dala koláčik a rafaello.. tuším až 3 kusy… :D Jaaaaaaaaaaaj a ešte som si kupila aj Bubble Tea ale že Be Active.. no ešte aj čaj mi vraví, že mám byť aktívna.. celé zle celé zle… :)

Takže kamoši aj takéto dni prídu… hlavne sa vtedy nenúťte do cvičenia.. či už ste unavení, niečo na vás lezie alebo vás niečo bolí.. prestávka nie je hriech a pokiaľ ste schopní sa vrátiť naspäť do rytmu, keď sa veci dajú doporiadku, tak je všetko ok… :) Ja si teda asi dám nachvíľu pokoj od poskakovania a kardio cvickov a vymením ich za nejaké bruchocviky.. aj zajtra nejaké fajn nájdem, hodím ich sem isto iste..

No a čo som dnes teda okrem blbostí jedla,.. ako ináč ryžové rezacne, zelenina, mango omáčka.. moje milované kombo.. :) Na večeru šalátik s Baby Bell syrom a maces. :) Som zvedavá na zajtrajšok, začíname foodstylingmi do novej knihy, takže viem už teraz, že jesť stíhať nebudem. Preto si ešte teraz idem spraviť avokádovo banánový čokoškový puding! :) Tak.. nech neodfláknem raňajky zase..

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.