Cvičím, cvičíš, cvičíme… áno aj dnes.. dnes som si po včerajšku povedala, že nebudem ja vymýšlať… budem ja znova cvičiť to, čo predošlé dva týždne. Takže som si dnes znova dala hodinovku.. nejako som to zvládla.. bola to zase makačka na nohy.. Pocitom potom super.. pocit večer už nie tak super.. už som totižto aj zabudla, že som cvičila a mám chuť cvičiť znova.. trochu mi z toho prepína.. ale to som proste ja.. buď niečo robím tak, že to úplne flákam, alebo potom robím veci na 1800 percent.. :D

Takže dnes ráno sa cvičilo, to čo v deň 1… ani vám to tu už nemusím pripínať… :))) Ale rozmyšlala som (zas idem do extrémov), že skúsim od Fitness Blender ten 1000 kalóriový workout.. ale trochu sa bojím.. skúšala som ho dva krát.. raz som ho zvládla a druhý krát som chytila takú srdcový arytmiu, že som musela ukončiť v polovici celé cvičenie… :D Odvtedy mám z toho takú malú fóbiu.. tak možno je čas prekonať sa.. Ináč už druhý deň chcem ísť na bajk, ale bohužiaľ vždy poobede sa strhne búrka, takže skutek utek… :/

Čo som dnes požrala.. taaakže mala som na raňajky biely jogurt s malinami a čučkami, ovsenými vločkami a kydla som si doňho lyžičku Lindt orieškovej nátierky.. nenormaaaaaaaaaaaaaaaaaalna je… :) Láska na prvý oliz to bola.. :) Na obed som mala ryžové rezacne, zelenina a losos.. Heeej losos závislačstvo pre mňa najväčšie..Plánujem si kúpiť dokonca aj tepan, kde si budem tieto dobroty robiť ad hoc za  5 minút.. :) Potom som za odmeny dostala jabĺčko La Caramela, ktoré milujem, takže som schálovala polovicu.. druhá na mňa furt žmurká.. :D Aaaa na večeru neviem čo bude.. stále je tam kozí syr.. :D Tak buď to bude znova šalát, alebo nieco kreatívne zbúcham dokopy, alebo sa možno naštvem a pôjdem sa niekam najesť. Inááááč šamrólu som nemala 3 týždne!!!! Takže čakááám na príležitosť.. :)))

Čo sa týka zvyšku môjho života.. mám taký pocit, že ho prestávam stíhať.. Veľa aktivít, stále mám pocit, že som si niečo zabudla zapísať a na niečo zabudnem. Veľa nových príležitosti a neistota, ktorej sa chopiť, ktorá bude fajn a ktorej sa budem vedieť venovať tak ako by som chcela. Ale! Mám radosť, že pomaly sa blížime s Maťkou z The Story of a Cake ku koncu s našou knižkou.. :) Finishujeme texty, testujeme posledný krát recepty a spisujeme, čo ešte chýba.. Možno to nebude pre každého pecka, ale pre nás to bude také malé dieťa, na ktorom sme makali samé niekoľko mesiacov. A keď vravím samé, tak samé. Je to fuška, ale o to lepší pocit z toho v závere je.. môžeme si po workshope zachvíľu odškrtnúť ďalšiu vec, ktorú sa nám podarilo zmáknuť spoločnými silami.. :) Tak ja teda idem dopisovať posledné texty… šauteeeeeeeeeeeeeeeee.. :)

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.