Dnes maaaaaaaaaaaam narodkyyyyyyyy :)) A keďže ja som večné decko, tak sa vytešujem od rána.. :)) Tortu som si spravila a aj zožrala.. :D Rozmýšľala som dlho, že čo vyčarujem, no skončilo to viac menej racionálne, keďže záhrada je plná čerešní. A tak mám Black Forest tortu, teda mala som.. a aby toho nebolo málo, tak som sa hecla a urobila rovno aj Black Forest zmrzku… :) Juchuuuu… postupne pribudnú samoška aj na blog.. :)

Tak dnes 18.30 som dovŕšila 29 rokov.. bože stará koza som.. hrôza des… áno som jedna z tých, ktoré neznášajú starnúť a nech ma nikto nepresviedča že mať 30 je super.. :) Mať 30 pre mňa znamená, že už som veľká, že už sa ma každý pýta prečo nemám dieťa a že už som stará, že by som si ho mala čo najskôr spraviť, lebo Maťka to už ty si staraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… a prečo nemáš manžela, veď už si staraaaaaaaaa… :D Bože, bože.. čo si len počnem so svojou starobou.. Asi sa dám tetovať vrámci krízy mladšieho stredného veku…. :))))  Ale! To až budúci rok.. :D

Ale nie… mám 29, no cítim sa stale na tých 23 keď som zastavila v hlave moje starnutie.. moja mamina bola aj vo svojich 40tich večné decko.. milovala som ju za to.. večne usmiata, večne blázniva, moja najlepšia kamoška do dažďa.. :) A viem, že sme to so ségrou po nej obe zdedili.. lepší balíček nám na našu cestu životom nemohla pribaliť.. a tak teda sfukujem svojich 29 sviečok a prajem si veľa úsmevu a zdravia.. :)

No a aby som nebola úplna mimóza v svojich cvičiacich postoch.. dnes som necvičila, lebo oddychujem, lebo oslavujem, lebo miesto cvičenia sa tlačím dobrotami. Na raňajky jogurt s vločkami. Na obed som dostala paradajkovú omáčku s hovädzím a knedlou a na večeru dostanem haluškyy.. No a samozrejme torta a zmrzka… :))))

Tak decká.. usmievajte sa a tešte sa z maličkostí..  :) niekedy sú to tie najkrajšie veci, ktoré denodenne obchádzate bez povšimnutia.. nikdy neviete ako dlho sa tu ešte zdržíte vy alebo vaši blízki.. tak si to užívajte najviac ako sa dá a s veľkým úsmevom cez celý ksicht.. :))))

Write A Comment

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.