Áno…až teraz som sa dostala ku compu a k písaniu postu… ach ach… nestíham nič..

Dnes bol deň blbec.. mám nejakú blbú náladu a mám pocit, že všetko čo spravím mi ju ešte zhorší… Jediné, čo ma teší je, že tento deň končí presne za 19 minút.. Ráno som nestihla raňajkovať, takže som šla rovno na cvičenie. Na moje prekvapenie to bolo celkom v pohode. Vládala som normalne a ani som sa ulievať nemusela.. Očakávam zajtra nejakú zradu.. Cvičila som dnes ruky a kardio..

Zámer bol ísť aj na bajk, ale hrozitánske teplo ma odradilo.. :/ Takže na obed ako ináč Food Fest… dnes som sa krotila a dala si Rezance s lososom z Benihany, za tým mojito a ešte melón. Na večeru bol šalát s kozím syrom a cviklou. No a teraz ma bolí brucho… Neviem prečo, ešte som o 11tej zožrala jednu nugátovú kúpelnú oplátku.. Ozaj zabudla som sa vám pochváliť, že som včera o pol polnoci sadla v pyžame smer Mc Donald a dala si Flurryho…. :D Pekne pekne.. keď som aj niečo náhadou zhodila za posledných 11 dní, tak za posledné tri som to isto už aj nahodila naspäť.. :)
Ináč som dnes dopisovala texty do knihy, ktorú s Maťkou pripravujeme a poobede ma chytila totálna zimnica, takže som ležala pod paplónom…

A to je asi všetko na dnes odo mňa.. ako vravím nemám na nič náladu.. :( nejaká som nemastná neslaná.. zajtra bude lepšie.. snaaaaaď…

Napíš mi komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.