Kniha


Image

Príbehy z kuchyne

70 chutných receptov a tipy ako si odfotiť jedlo
 
 

Milujeme jedlo, čas strávený v kuchyni s prstom namočeným do čokolády, smiech rodiny a priateľov za veľkým stolom. Raňajky ktoré zasýtia, torta ktorá vyčarí obrovský úsmev od ucha k uchu, jahodové mojito, ktoré zdvihne náladu kamošom za stolom, paella iba pre teba a tvoju polovičku a mnoho ďalších dobrôt na každý moment dňa nájdeš v našej prvej knihe Príbehy z kuchyne.

Jedlo spája.. spája ľudí pri stole, prináša chvíle pohody a spája nás foodbloggerky s našimi virtuálnymi priateľmi. Našu prvú knihu sme pripravovali s vášňou pre jedlo a fotografiu. Stretli sme sa v jeden deň a druhý už kuli plány, čo budeme s našim nadšením robiť. A tak vznikli workshopy, ktoré poznáte a vzniklo aj naše prvé spoločné a hlavne vypiplané dieťa. :)  Sme takí klasickí rodičia prvého bábätka.. Strašne sa tešíme, tá naša je pre nás top, aj keď nie je dokonalá a keby prišla druhá, už by sme urobili niektoré veci ináč. :) No napriek tomu ju milujeme, lebo je ozajská a pramení z tej naozajstnejšej lásky k jedlu a nadšenia pre fotografiu.

Ako bonus nájdeš v knihe nielen 70 chutných slaných aj sladkých receptov, ale aj nejaké tie tipy, ako si jedlo odfotiť, tak aby vyzeralo fešne na instáči, na facebooku alebo v tvojom domácom albume.

Tak už neváhaj, ber knihu a poď s nimi kuchtiť, fotiť a hlavne si užívať beztarostnú lásku k jedlu. :) Listuj, zahni rožky pri obľúbených receptoch, zamaž ju od čokošky a užívaj si s nami naše nadšenie pre jedlo. :)

Tešíme sa na tvoj feedback a fotky tvojich výtvorov pod #pribehyzkuchyne ;)

Maťka a Maťka

 

 

Kde ju kúpiš?

 
 

Našu prvú vysnívanú knihu Príbehy z kuchyne si môžeš zakúpiť na


0 Komenty(Tvoj koment)